![](https://medspot.gr/wp-content/uploads/2022/02/57849-vianex20-660-1200x675.jpg)
Η ΒΙΑΝΕΞ στηρίζει τη Γιορτή Πρόληψης «Μαμά σ’ αγαπώ και σε προσέχω!!!»
Η μητρότητα είναι το πιο σπουδαίο πράγμα στον κόσμο! Αξίζει να την προστατεύσουμε με όλες μας δυνάμεις. Για αυτό δεν ξεχνάμε ποτέ πως η πρόληψη και η έγκαιρη διάγνωση είναι δώρα ζωής.
Δωρεάν κλινικός έλεγχος και υπέρηχος μαστού.
Την Κυριακή 14 Μαΐου, από τις 10:00-14:00 στον προαύλιο χώρο του Δημαρχιακού Μεγάρου Θεσσαλονίκης και με τη συνεργασία ειδικών Μαστολόγων, το @almazoisthessalonikis παρείχε ΔΩΡΕΑΝ Κλινικό Έλεγχο & Υπέρηχο Μαστού σε όσες μαμάδες ήθελαν να εξεταστούν!