![](https://medspot.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ-κτήριο-Κηφισίας-e1646592965861-1200x677.webp)
Ο Όμιλος ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ στην Κύπρο (Κλινικό Εργαστήριο – Χημείο Γιαννουκά και Διαγνωστικό Κέντρο Άλφα Εύρεσις) συμμετέχει σήμερα στην Έκθεση Καριέρας στις Επιστήμες Υγείας που διοργανώνεται από το Κέντρο Επιτυχούς Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.
Στόχος της έκθεσης είναι η υποστήριξη και ένταξη των νέων αποφοίτων στην αγορά εργασίας και η ενημέρωσή τους για τις ευκαιρίες πρακτικής άσκησης και εργοδότησης στις εταιρείες και οργανισμούς του τομέα τους.